У Франківську відкрили виставку “This is girls art”


Сьогодні, 5 жовтня, у Івано-Франківську в підземному переході “Ваґабундо” відкрили виставку “This is girls art”. Об этом сообщает media-vesti.in.ua со ссылкой на СМИ.

Виставка розпочалася із перформансу, який показала Надія Собко. Також, усі присутні змогли насолодитися виставкою робіт та зробити цікаві фото.

Я не є феміністкою, просто було цікаво глянути, які роботи зроблять дівчата. Всі дівчата дуже талановиті, але є куди рости. Тут є багато жанрів, ми зібрали найбільш популярні в сучасності. У нас є колажі, фотороботи, графіка тощо. Вік дівчат від 20 до 25“, – каже координаторка виставки Наталка Темек.

Субчак Оксана також показала свої роботи. Вона художниця родом з Івано-Франківська, працює в стилі графіки. Представила серію робіт, яка уособлює собою графічний триптих.

Мої роботи, це переробка тих речей, які не використовувалися в побуті. Це одяг, фарби, прикраси, які я не хотіла викидати, і стало цікаво зробити щось з цього, і представити у маленькому форматі“, – каже Надія Собко, керамістка зі Львова.

Ще одні роботи представила Катерина Дендюк. Її роботи присвячені темі взаємодії середовища і особистості, тому інформаційному сліду який ми самі лишаємо, і чужому, на який весь час натрапляємо. Основною локацією робіт є Галичина.

Загалом дев’ять дівчат показали свої роботи. Виставка триватиме до 24 жовтня.

Читайте також: “Дай лапу”: у Коломиї відбулася виставка собак (відео)


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/u-frankivsku-vidkryly-vystavku-girls-art/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя