"Найгірше, що може бути": Соболєв прокоментував непідписання Зеленським закону про ТСК і подальші можливі дії


Прострочення Володимиром Зеленським терміну підписання закону про Тимчасові слідчі комісії, який передбачає процедуру імпічменту, є прямим порушення Конституції України

Про це повідомив народний депутат України Сергій Соболєв в коментарі Еспресо.TV. Об этом сообщает nashi-v.com со ссылкой на СМИ.

"Це пряме порушення Конституції. На жаль, це найгірше, що сьогодні може бути. Ми чекали. У нього була можливість і ветувати цей закон або окремі норми. Ці терміни пропущені. У президента одне право є — це підписати цей закон. Інших прав у нього немає", — cказав Соболєв.

За словами нардепа, подальшими кроками на тлі прострочення підписання закону може бути, зокрема, звернення до Конституційного суду.

"Далі, як варіант, — це звернення у той самий КС або це питання, яке може бути вирішене в рамках адміністративної юстиції. Треба вивчити це питання. Це безпрецедентний випадок. Я думаю, що поки що це є один найбільший прокол, який, мені здається, порадило президенту його найближче оточення. І я думаю, що цей прокол накладає дуже велику відповідальність у подальшому. Бо у такий спосіб можна не підписати будь-який закон. Це неприпустимо", — наголосив Соболєв.

  • Нагадаємо, 6 червня Верховна Рада ухвалила закон про Тимчасові слідчі комісії. У законі зокрема прописана процедура відсторонення президента країни від посади в порядку імпічмента.
  • 12 червня голова Ради Андрій Парубій підписав закон "Про тимчасові слідчі комісії".
  • 3 липня Парубій заявив, що президент Зеленський прострочив термін підписання закону про ТСК — останній день цього терміну був 27 червня.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/04/naygirshe_scho_mozhe_butyquot_sobolyev_pro_nepidpysannya_zelenskym_zakonu_pro_tsk_i_podalshi_mozhlyvi_diyi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя